Hírek
2021. Április 13. 14:50, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu , kép: Karcag TV
Teljes útlezárás a 4-es főúton, Karcagnál
Két tehergépkocsi és egy személyautó érintett a balesetben, ami Karcag és Kisújszállás között történt. Egy személy könnyű sérülést szenvedett.
A rendelkezésre álló adatok szerint, két tehergépkocsi ütközött eddig tisztázatlan körülmények között a 4-es számú főút 161 km szelvényében, Karcag külterületén 2021. április 13-án 13 óra 10 perc körül. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – egy személy könnyű sérülést szenvedett. A rendőrök teljes útlezárás mellett kezdték meg a baleset helyszínelését. A forgalmat Karcag belvárosa felé terelik. Kérjük az arra közlekedők türelmét!
16.33
Amint arról korábban hírt adtunk, közúti közlekedési baleset történt 2021. április 13-án 13 óra 10 perc körül a 4-es számú főúton, Karcag és Kisújszállás között. A rendelkezésre álló adatok szerint egy Debrecen felé közlekedő tehergépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között áttért a menetiránya szerinti bal oldali forgalmi sávba, ahol összeütközött a vele szemben közlekedő tehergépjárművel, és az az mögött közlekedő személyautóval. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – egy személy könnyű sérülést szenvedett.
A rendőrök a baleset helyszínelését befejezték, az érintett útszakaszon zavartalan a forgalom.




Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
HAGYOMÁNYOS CIGÁNY ÉTELEK KÉSZÜLTEK
A cigány témahét részeként a hagyományos roma gasztronómiával is ismerkedhettek a Szent Pál Marista Általános Iskola tanulói.
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
NYÁRI PROGRAMSOROZATTAL KÉSZÜL A DÉRYNÉ MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
A nyári hónapokban sem maradnak kulturális programok nélkül a karcagiak. A Déryné Művelődési Központ szervezésében július elejétől egészen augusztus végéig változatos rendezvényekkel várják az érdeklődőket.
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
SZÁGULDOZOTT AZ ÚTON, MAJD ELÜTÖTTE A SAJÁT LÁNYÁT
Súlyos baleset történt Újszászon, ahol egy édesapa ütötte el a saját lányát. A férfi az autója volánja mögött ült, amikor a túlzott sebesség miatt elvesztette uralmát a jármű felett.
2026. Június 26. 06:00, péntek | Helyi
CIGÁNY NÉPISMERETI VETÉLKEDŐ
Játékos vetélkedőkkel és hagyományőrző programokkal ünnepelték a cigány kultúrát a Szent Pál Marista Általános Iskolában.
