Városlista
2026. január 27, kedd - Angelika

Hírek

2021. December 12. 13:07, vasárnap | Helyi

TISZABURAI DROGDÍLEREK

TISZABURAI DROGDÍLEREK

Továbbra is kényszerintézkedés hatálya alatt állnak a tiszaburai gyanúsítottak .

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, a Karcagi Rendőrkapitányság munkatársai a TISZA MEKTO közreműködésével 2021. október 29-én előállítottak egy tiszaburai férfit és egy nőt, akiket kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetése miatt gyanúsítottként hallgattak ki.

A nyomozók közlése szerint megalapozott a gyanú arra, hogy a terheltek az otthonukban több személynek, mintegy 30 alkalommal értékesítettek kábítószert tartalmazó anyagokat. Az elsődleges igazságügyi vegyész szakértői vélemény szerint, a gyanúsítottaktól lefoglalt fehér színű, darabos por kábítószernek minősül.

A nyomozó hatóság előterjesztése alapján, az illetékes bíróság a 34 éves férfi letartóztatását meghosszabbította, míg a 31 éves nőt bűnügyi felügyelet hatálya alá helyezte.

https://karcagtv.hu/life-styles/item/2525-tovabbra-is-kenyszerintezkedes-hatalya-alatt-allnak-a-tiszaburai-gyanusitottak

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 27. 13:46, kedd | Helyi

Megkötözte és kirabolta volt barátnőjét

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség minősített rablás bűntette miatt indítványozta egy testvérpár letartóztatását, akik 2026. január 20-án éjjel egy ismerősüktől erőszakkal szereztek meg aranyékszert és készpénzt.

2026. Január 27. 12:28, kedd | Helyi

Öt balesettel indult a nap a Jászságban

A reggelre lefagyott utak jelentős problémákat okozott a Jászságban, ahol rövid időn belül öt közlekedési balesetnél kellett beavatkozni a tűzoltóknak.

2026. Január 27. 08:40, kedd | Helyi

KIFOSZTOTTA RÉSZEG ÁLDOZATÁT

Leitatta, majd kifosztotta részeg áldozatát egy 60 éves, többszörösen büntetett előéletű férfi Mezőtúron. Most elrendelték a letartóztatását.

2026. Január 27. 08:38, kedd | Helyi

„TENGERRE MAGYAR!” CÍMMEL NYÍLT KIÁLLÍTÁS

Tengerre magyar! – Magyar tengerészet 1867–1945” címmel nyílt kiállítás a Karcag Kincse Művészeti és Konferencia Központban.