Hírek
2022. Január 01. 19:16, szombat |
Helyi
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több eljárást indított a rendőrség pirotechnikai termékek miatt
Szilveszter éjféltől országszerte reggel 6 óráig 14 emberrel szemben indított eljárást a rendőrség pirotechnikai termékkel kapcsolatos szabálysértés miatt
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
A rendőrség információi szerint ezen termékek felhasználásához kapcsolódóan 1 súlyos és 5 könnyű sérüléssel végződő baleset történt.
Közleményükben azt írták: Győr-Moson-Sopron megyében Bakonyszentlászlón robbant fel egy tűzijáték egy férfi kezében, aki emiatt súlyos sérülést szenvedett.
Szolnokon, Nyírcsaholyban, Nemeskoltán és Ajkán okozott könnyű sérülést a felhasználójának egy-egy tűzijáték nem megfelelő működtetése.
Békés megyében egy ingatlan redőnyén, Vas megyében egy autó oldalán keletkezett kár tűzijáték miatt - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 13:28, hétfő | Helyi
Hárman szenvedtek szén-monoxid-mérgezést Tiszasülyön
Az ingatlanban nem volt szén-monoxid-érzékelő.
2025. November 03. 13:27, hétfő | Helyi
Október végén leálltak a viharjelzők a hazai tavakon
A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság minden év április 1-től október 31-ig üzemelteti a viharjelzőrendszereket a Balatonon, a Velencei- és a Tisza-tavon.
2025. November 03. 09:24, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
