Hírek
2019. Május 26. 10:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Több tízmillió forint értékű droggal buktak le dílerek
Több tízmillió forint értékű marihuánát foglalt le a rendőrség Pomázon és Budapesten, négy férfit őrizetbe vettek - közölte a rendőrség a honlapján vasárnap.
A rendőrök szombat hajnalban egy pomázi műhelyben elfogtak egy 44 éves budapesti férfit, valamint egy 48 éves olasz és egy 24 éves horvát állampolgárt, aki éppen kábítószert pakolt. A helyszínen lefoglaltak mintegy 12 kiló marihuánát, amelynek az értéke meghaladja a 20 millió forintot, továbbá három autót és 22 ezer eurót.
Budapesti társukat Újbudán fogták el szombaton. A 42 éves férfi lakásában több mint 4 kilogramm amfetamint, 1120 gramm marihuánát és 391 gramm kábítószergyanús fehér port találtak, amelyek értéke összesen több mint 17 millió forint. A rendőrök lefoglaltak ezer forintot és 7100 eurót.
A négy férfi ellen kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt indított eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
