Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2011. Október 30. 07:29, vasárnap | Kék hírek
Forrás: STOP

Tömegverekedés Sarkadon: láncfűrész, baseball ütő és vascső is villant

Tömegverekedés Sarkadon: láncfűrész, baseball ütő és vascső is villant

Több sérültet szállítottak kórházba a mentők, miután tömegverekedés tört ki szombaton a déli órákban, Sarkadon - értesült a HavariaPress.

Egyelőre nem tudni pontosan, miért tört ki a tömegverekedés szombaton a déli órákban, Sarkadon, a Szent István téren, ahol láncfűrésszel, baseball ütőkkel, valamint vascsövekkel estek egymásnak az emberek. A mentők több súlyos sérültet szállítottak kórházba. A rendőrség megkezdte a nyomozást.

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen

2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek

Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma

A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az