Hírek
2013. Július 28. 13:16, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Torlódás - Erős a forgalom a Hungaroringre vezető utakon

Igen nagy a forgalom az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoród térségében, a Hungaroring környéki kisebb utakon pedig néhol araszolnak a Magyar Nagydíj délutáni futamára érkező autósok.
Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta: az M3-asról - különösen a mogyoródi lehajtó térségéből - erős forgalmat jelentettek, míg a 3-as főúton Szilasliget és Mogyoród között, a Vízipark utcában kisebb-nagyobb torlódásokról érkeznek információk.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint az M3-as Hungaroring környéki szakaszán lassan, de folyamatosan lehet haladni, ám a versenypályához közeli leálló sávban torlódnak a járművek.
Több száz rendőr irányítja a forgalmat, hogy a délutáni versenyprogramra autóval érkezők mielőbb elfoglalhassák helyüket a parkolókban. Baleset eddig nem történt - tette hozzá a szóvivő.
MTI Fotó: Földi Imre
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.
2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld
Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány
A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat