Városlista
2023. szeptember 25, hétfő - Eufrozina

Hírek

2021. November 28. 11:02, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Tunéziai drogdílert fogtak el a magyar rendőrök

Tunéziai drogdílert fogtak el a magyar rendőrök

Kokaint és hasisgyanús anyagot foglaltak le a rendőrök a feltételezett elkövető lakásán, a kábítószer feketepiaci értéke akár kétmillió forint is lehet.

Profitálónak indult annak a tunéziai állampolgárnak a drogbiznisze, akinek a lakásán november 24-én délelőtt ütöttek rajta a fővárosi rendőrök.

A nyomozók a férfi VII. kerületi lakását átkutatva az éjjeli lámpába 70 gramm kábítószergyanús fehér port, mely az elsődleges szakértői vélemény alapján kokain, valamint csokik közé rejtett 31 gramm hasisgyanús anyagot, továbbá azok porciózásához szükséges mérleget, tasakokat, telefonokat, valamint a szekrény alatt több mint kétmillió forintot találtak. A lefoglalt kábítószerek feketepiaci értéke akár meghaladhatja a kétmillió forintot – közölte a rendőrség.

Az eljárás során a nyomozók megállapították, hogy a feltételezett elkövető három személyazonosságot is használt Magyarországon, így az eljárásban az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság is közreműködött.

A 37 éves férfit a Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói kábítószer-kereskedelem bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2023. Szeptember 22. 13:00, péntek | Kék hírek

13 és 16 éves fiatalok bántalmaztak életveszélyesen egy férfit

Az Ügyészség életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt indult ügyben vádat emelt azzal a két fiatallal szemben, akik 2022. év novemberében, Oroszlányban bántalmaztak egy hajléktalanként élő férfit.

2023. Szeptember 22. 06:00, péntek | Kék hírek

Esztergomi robbantás - Hajdu János: a kommandósok a szakmai protokoll szerint jártak el

Az ügyészség szerint a Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai minden szakmai protokollszabályt betartottak a szerdai esztergomi akciónál, amelyben életét vesztette egy rendőr - mondta a TEK főigazgatója.

2023. Szeptember 21. 07:53, csütörtök | Kék hírek

Esztergomi robbantás - egy rendőr meghalt, többen megsérültek

Jelenleg is zajlik a hivatalos szervek szemléje Esztergomban, ahol egy körözés alatt álló férfi - az elsődleges információk alapján - szándékosan gázrobbanást idézett elő egy bűnügyi akció során.

2023. Szeptember 20. 14:34, szerda | Kék hírek

Veszélyes hobbi - Világháborús robbanóanyagokat gyűjtött egy férfi

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség robbanóanyaggal és robbanószerrel visszaélés bűntettével vádolja azt a férfit, aki pusztaszabolcsi házában II. világháborús robbanótesteket és robbanóanyagokat gyűjtött.