Városlista
2026. április 1, szerda - Hugó

Hírek

2021. Október 05. 09:17, kedd | Helyi

ÚJ TORNATERMET AVATTAK TOMAJMONOSTORÁN

ÚJ TORNATERMET AVATTAK TOMAJMONOSTORÁN

Hosszú várakozása, előkészítő munka után átadták a Tomajmonostora első tornatermét.

Közel háromszázmillió forintból épült tornaterem Tomajmonostorán a Nemzeti Sportközpontok beruházásában. Az átadóünnepségen Fazekas Szabolcs, a község polgármestere szólt a jelenlévőkhöz.

A településvezető mérföldkőnek nevezte a Tomajmonostora Sportközpont-Kovács Béla Tornaterem megnyitását.

Az átadó ünnepségen részt vett F. Kovács Sándor, a térség országgyűlési képviselője is, aki beszédében a rendszeres sportolásra hívt fel a figyelmet.
Az iskola diákjainak műsora és bemutatója után az ünnepélyes szalagvágás következett, majd a katolikus plébános és a református lelkész kértek áldást az új létesítményre.

A tornatermet a község testnevelőjéről, Kovács Béláról nevezték el, akinek nevéhez fűződik a tomaji sporteredmények egy jelentős része.
A nyugdíjas pedagógus is részt vett az ünnepségen.
Az ünnepélyes tornaterem-átadó után megtartották a hagyományos Búcsút.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 01. 00:00, szerda | Helyi

”NYUSZIKA KERTJE” A KINIZSI UTCAI OVIBAN

A Madarász Imre Egyesített Óvoda programsorozatának alkalmából ezúttal a „Nyuszika kertje- egészségtudatosság megalapozása” címmel tartottak előadást a Kinizsi utcai oviban.

2026. Április 01. 00:00, szerda | Helyi

FEJLESZTÉSEK BEREKFÜRDŐN

Berekfürdőn az elmúlt időszakban számos fejlesztés, beruházás valósult meg. Többek között új piac és a hozzá kapcsolódó modern kiszolgálóegységek épültek.

2026. Április 01. 00:00, szerda | Helyi

MEGÚJUL A LÓGER ÚT

Újabb útfelújítás indulhat Karcagon: a Lóger út korszerűsítésére nyert támogatást az önkormányzat. A beruházás a külterületi közlekedést és a szeméttelep megközelítését is jelentősen javítja majd.

2026. Április 01. 00:00, szerda | Helyi

9 ÉV FEGYHÁZRA ÍTÉLTÉK A KUNMADARASI DROGDÍLERT

Élettársaival közösen árulta a drogot egy férfi Kunmadarason, most első fokon 9 év fegyházra ítélték.