Hírek
2021. Február 25. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újra lecsapott a szén-monoxid
Hat embert vittek kórházba a mentők egy XIII. kerületi, Bulcsú utcai társasházból szén-monoxid-mérgezéssel szerda délután - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint két ember súlyos, négy pedig könnyebb mérgezéses tünetekkel került kórházba.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: a tűzoltók a Bulcsú utcai négyemeletes társasház egyik lakásában magas koncentrációban mutatták ki a mérgező gázt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
