Hírek
2015. December 07. 07:44, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Újra támadott a szén-monoxid
Három embert szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával egy családi házból Budapest XVII. kerületéből vasárnap este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta, a Ferihegyi úton lakó családban egy fiatal lány és két szülője lett rosszul, a ház több helyiségében is életveszélyesen magas szén-monoxid koncentrációt mértek. A gázszolgáltató szakembereit is a helyszínre hívták, hogy megtegyék az ilyenkor szükséges intézkedéseket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
