Hírek
2016. Február 12. 08:02, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Újra támadt a szén-monoxid
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak két embert a mentők egy fővárosi XVIII. kerületi családi házból csütörtökön késő este - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A helyszínre vonuló fővárosi hivatásos tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a Zrínyi utcai lakóházban, ezért értesítették a gázszolgáltató szakembereit, akik további vizsgálatokat végeznek a helyszínen - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
