Hírek
2022. Január 27. 10:12, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség
Vádemelés egy tiszaburai garázda férfivel szemben

A Tiszafüredi Járási Ügyészség garázdaság vétsége miatt vádat emelt egy tiszaburai férfivel szemben, aki egy családi összejövetelt zavart meg viselkedésével.
A vádirat szerint a 28 éves férfi 2022. január 3-án a késő délutáni órákban Tiszaburán megjelent egy, a szomszédságában tartott családi összejövetelen, ahol egy idő után ittas állapotban kötekedni kezdett a vendégekkel. Két vendég felszólítására az ingatlant elhagyta, azonban 21 óra körül visszament az ünneplés színhelyére és ott az utcafronti kiskaput rángatva trágár kifejezéseket kiabált a szórakozók felé. A két, korábban már vele szemben fellépő vendég kiment a garázda férfihez, megpróbálták megnyugtatni, azonban az egyikük szóváltásba keveredett az ittas vádlottal, majd lökdösődés alakult ki közöttük. A dulakodás következtében az utcai vízelvezető árokba estek, ahol a rendbontó férfi egy alkalommal a vendég hasába harapott.
A másik vendég felszólítására a férfi felhagyott cselekményével és otthonába távozott.
A járási ügyészség a vádlottal szemben elzárás büntetés kiszabását indítványozta.
Az ügyben a Tiszafüredi Járásbíróság dönt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 06:00, péntek | Helyi
KATOLIKUS ISKOLÁK MÉRTÉK ÖSSZE FOCITUDÁSUKAT KARCAGON
A közösségépítés jegyében szervezett az Egri Főegyházmegye egy kispályás labdarúgótornát, melynek döntőjét Karcagon rendezték meg. A sporteseményen kameránkkal mi is ott voltunk.
2025. Július 04. 06:00, péntek | Helyi
JÓ ÜTEMBEN HALAD A VÁROSI SPORTCSARNOK ENERGETIKAI KORSZERŰSÍTÉSE
Nem ráncfelvarrás, annál jóval több. Az előre eltervezett ütemben halad a városi sportcsarnok felújítása.
2025. Július 04. 06:00, péntek | Helyi
ELŐKÉSZÜLETEK: HAMAROSAN MEGÉPÜLHET A KRESZ PÁLYA
Tereprendezés. Önkéntesek tisztították meg a SZIM óvoda hátsó udvarát annak érdekében, hogy a leendő KRESZ-pálya megépítése előtt ne legyen akadály.
2025. Július 04. 06:00, péntek | Helyi
ÉLETFOGYTIGLANRA ÍTÉLTÉK A JÁSZLADÁNYI GYILKOST
Elsőfokon életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte a Szolnoki Törvényszék azt a jászladányi férfit, aki a gyermekei szeme láttára, különös kegyetlenséggel, több késszúrásal megölte volt párját.