Városlista
2026. április 20, hétfő - Konrád, Tivadar

Hírek

2021. Január 21. 09:07, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Veszélyes anyagok kerültek a levegőbe egy jászberényi tűz miatt

Veszélyes anyagok kerültek a levegőbe egy jászberényi tűz miatt

Tűz keletkezett a Jász Plasztik Kft. nagy méretű üzemcsarnokában Jászberényben, a Necső telepen szerda éjjel.

A tűzoltók a helyszínen dolgoznak, még vannak fellángolások, a tűz okának felderítése érdekében tűzvizsgálati eljárás indul.

A Jász Plasztik Kft. akkumulátorokat gyártó üzemének egyik kilencezer négyzetméteres része égett le - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője csütörtök reggel az MTI-vel.

Németh Ádám elmondta: a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és a katasztrófavédelmi mobil labor is a helyszínre ment. Veszélyes anyagot mutattak ki a levegőben a tűz közelében, de lakott területen már nem - mondta a sajtószóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására

Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.

2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld

Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is

A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.

2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.

2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld

Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást

Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.