Hírek
2019. Április 08. 07:22, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay
Viccből a Dunába ugrott

A budapesti vízirendőrök egy 26 éves férfit mentettek ki a vízből Ferencvárosban, a Boráros térnél.
A rendőrségre vasárnap 17 óra 55 perckor érkezett bejelentés, hogy a Petőfi hídnál egy férfi van a Dunában és egy úszóműbe kapaszkodik.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei azonnal a helyszínre mentek, és a férfit kimentették a folyóból, aki elmondta, hogy a Petőfi hídról viccből ugrott a vízbe.
A rendőrök további ellátásra átadták a mentőszolgálatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld
Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld
Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.