2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2012. Május 02. 14:01, szerda | Belföld

Jelentős magyar-kínai megállapodások

A hazai 4 napos ünnep mellett a világ többi részén nem állt le az élet. A devizapiacon például tovább erősödött a forint.

2012. Április 05. 07:19, csütörtök | Sport

A Győr a végén robbantott a Pécs ellen

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Győr hazai pályán 82–74-re győzött a Pécs ellen, amely a záró negyed előtt még négy ponttal vezetett.

2012. Március 06. 07:21, kedd | Sport

Ingyen szórakozhatnak a nők

Csütörtökön, a nőnapon ingyen tekinthetik meg a gyengébb nemhez tartozók a Miskolc–Ferencváros ob I-es jégkorong-elődöntőt.

2012. Március 04. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Rotterdam után Dubaiban sem talált legyőzőre Federer

Roger Federer nyerte meg Dubaiban a férfi tenisztornát, miután a fináléban 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta, két héttel ezelőtt Rotterdamban.

2012. Március 01. 14:21, csütörtök | Sport

Nem keresték Madárt

Erdei Zsoltot nem keresték meg egy Jean Pascal elleni meccs lehetőségével, így a veretlen magyar félnehézsúlyú ökölvívó le sem mondhatta a találkozót.

2012. Február 26. 14:17, vasárnap | Sport

Ökölvívás: a címét megvédő Povetkin szoros mérkőzésen legyőzte Huckot

Az orosz Alekszandr Povetkin, a Bokszvilágszövetség (WBA) világbajnoka megvédte övét, miután Stuttgartban szoros mérkőzésen legyőzte a német Marco Huckot.

2011. Október 30. 07:41, vasárnap | Sport

Kvitová és Azarenka játssza a vb-döntőt

A két csoportgyőztes, Petra Kvitová és Viktorija Azarenka jutott be a döntőbe a női teniszezők év végi, Isztambulban zajló világbajnokságán.

2011. Október 21. 14:41, péntek | Sport

A Győr óriási csatában győzött a Gdynia ellen

Az Uni Seat Győr megszerezte története első győzelmét a női kosárlabda Euroligában: a lengyel Lotos Gdynia felett diadalmaskodott 86–76-ra hatalmas küzdelemben, hosszabbításban az A-csoport második fordulójában.

2011. Október 04. 07:45, kedd | Sport

Harcképtelenné vált a válogatott védő

Lábtörése miatt három hónapig biztosan nem léphet pályára Bacary Sagna, az Arsenal labdarúgócsapatának francia válogatott védője.

2011. Szeptember 24. 07:13, szombat | Külföld