Hírek
2024. Június 10. 19:44, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Fának hajtott egy autó Karcagnál
Lesodródott az útról és fának ütközött egy személygépkocsi hétfő reggel a 4-es számú főúton, Karcag térségében.
A város hivatásos tűzoltói vonultak a helyszínre, akik áramtalanították a járművet, sofőrjét pedig feszítővágó segítségével szabadították ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 10. 06:00, péntek | Helyi
KÁVÉSZÜNET-KÖZÉPPONTBAN A MESTERSÉGES INTELLIGENCIA
Ismét asztalhoz ültek a helyi vállalkozók és az önkormányzat képviselői a már hagyománnyá vált szakmai fórumon, a Kávészüneten.
2026. Április 10. 06:00, péntek | Helyi
ELŐADÁS AZ ÓVODA ÉS A CSALÁD KAPCSOLATÁNAK FONTOSSÁGÁRÓL
A Madarász Imre Egyesített Óvodában tovább folytatódik a szakmai munka. Egy előadássorozat újabb állomásaként ezúttal a szülők és az intézmény közötti bizalmi kapcsolat elmélyítése került a középpontba.
2026. Április 10. 06:00, péntek | Helyi
TŰZ VOLT EGY ÚJSZÁSZI HÁZ KONYHÁJÁBAN
Tűz keletkezett egy családi ház konyhájában Újszászon, a Hunyadi úton.
2026. Április 10. 06:00, péntek | Helyi
ELLOPTÁK AZ OSZTÁLYPÉNZT AZ ISKOLÁBÓL
A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetése büntette miatt emelt vádat egy 36 éves férfival és 16 éves fiával szemben, akik egy általános iskolába törtek be.
