Hírek
2020. Január 14. 10:23, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből
Az elmúlt napon a megye rendőrei nyolc személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Az elmúlt napon a megye rendőrei nyolc személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy szolnoki lakos közlekedett gépkocsijával Szolnok belterületén, a Thököly úton 2020. január 13-án 8 óra előtt néhány perccel. A 44 éves férfi a gépjárművel nem adott elsőbbséget a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen egy 67 éves nőnek és elütötte. A baleset során - az elsődleges orvosi vélemény alapján – a gyalogos könnyű sérülést szenvedett.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Felhívjuk a járművezetők figyelmét, hogy közlekedésük során fokozott figyelemmel és kellő körültekintéssel közelítsék meg a kijelölt gyalogos-átkelőhelyeket, hiszen a gyalogosok a közlekedés legvédtelenebb résztvevői!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 06:00, kedd | Helyi
MOTORSZENTELÉS SZOLNOKON
Megszentelt motorokkal és közös felvonulással köszöntötték a tavaszt a kétkerekűek szerelmesei Szolnokon.
2026. Május 19. 06:00, kedd | Helyi
BAJBA JUTOTT MOPSZOT MENTETTEK
Egy hajdúszoboszlói ház melléképületében tűz ütött ki. Senki nem volt otthon, csak egy hatéves mopsz, Pille. Hogy mi történt ezután, most következik.
2026. Május 19. 06:00, kedd | Helyi
RENDSZERESEN BÁNTALMAZTA A CSALÁDTAGJAIT
A Kunszentmártoni Járási Ügyészség kapcsolati erőszak bűntette miatt indítványozta egy tiszaföldvári férfi letartóztatását.
2026. Május 16. 05:58, szombat | Helyi
SZAKMAI KONFERENCIA A TEHETSÉGEKÉRT
A jövő tehetségeinek korai felismerése és gondozása került a középpontba. A Madarász Imre Egyesített Óvoda nagyszabású szakmai konferenciát rendezett, amelyen a térség pedagógusai és szakemberei vettek részt.
