Hírek
2022. Május 12. 10:08, csütörtök |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Két autó ütközött Tiszaföldvárnál
Összeütközött egy személygépkocsi és egy kisteherautó csütörtök reggel a 442-es számú főúton, Tiszaföldvár határában.
A baleset során a személyautó árokba csapódott, majd onnan az úttestre visszakerülve felborult, sofőrje saját erőből ki tudott szállni.
A tiszaföldvári önkormányzati tűzoltók mindkét járművet áramtalanították, majd a helyszínelést követően a felborult autót drótkötéllel kerekeire állították.
Fotó: Donka Ferenc
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
HAGYOMÁNYOS CIGÁNY ÉTELEK KÉSZÜLTEK
A cigány témahét részeként a hagyományos roma gasztronómiával is ismerkedhettek a Szent Pál Marista Általános Iskola tanulói.
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
NYÁRI PROGRAMSOROZATTAL KÉSZÜL A DÉRYNÉ MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
A nyári hónapokban sem maradnak kulturális programok nélkül a karcagiak. A Déryné Művelődési Központ szervezésében július elejétől egészen augusztus végéig változatos rendezvényekkel várják az érdeklődőket.
2026. Június 27. 06:00, szombat | Helyi
SZÁGULDOZOTT AZ ÚTON, MAJD ELÜTÖTTE A SAJÁT LÁNYÁT
Súlyos baleset történt Újszászon, ahol egy édesapa ütötte el a saját lányát. A férfi az autója volánja mögött ült, amikor a túlzott sebesség miatt elvesztette uralmát a jármű felett.
2026. Június 26. 06:00, péntek | Helyi
CIGÁNY NÉPISMERETI VETÉLKEDŐ
Játékos vetélkedőkkel és hagyományőrző programokkal ünnepelték a cigány kultúrát a Szent Pál Marista Általános Iskolában.
