Hírek
2023. Június 26. 21:06, hétfő |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Két autóval ütközött egy motorkerékpár Poroszlónál
Két személygépkocsinak ütközött egy motorkerékpár vasárnap délután a 33-as számú főúton, a Poroszló külterületén található Tisza-hídon.
A motorkerékpárból üzemanyag került az úttestre. A tiszafüredi hivatásos tűzoltók az egyik autót és a motorkerékpárt áramtalanították, majd a rendőrségi helyszínelést követően megszüntették a forgalmi akadályt, felitatták a kifolyt üzemanyagot és letakarították az úttestet.
Fotó: Tiszafüred HTP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi
TAVASZKÖSZÖNTŐ MÁJUSFA-ÁLLÍTÁS
Karcagon, a város főterén ismét felelevenítették a Májusfa-állítás hagyományát, ahol a népzene és a tánc vette át a főszerepet.
2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi
SZENTANNAI BÁL
Karcagon rendezték meg a Szentannai Sámuel Református Gimnázium bálját. Az elegáns eseménynek a Városi Sportcsarnok adott otthont, ahol nemcsak a szórakozás kapott főszerepet, hanem az iskola közössége és értékei is.
2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi
VERSENYSIKEREK A „REFIBEN”
A tavaszi szünet után sem lassítottak a diákok és a tanárok: a Víz világnapjától a Költészet napjáig számos program színesíti a hétköznapokat a „Refiben”.
2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi
90 ÉVES IDŐS HÖLGYET RABOLT KI
Az ügyészség idős koránál fogva a bűncselekmény elhárítására korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a jászárokszállási nővel szemben, aki egy 90 éves hölgyet rabolt ki.
