Hírek
2021. Június 04. 09:32, péntek |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Kigyulladt egy autó Poroszlónál
Teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi csütörtök délután a 3213-as számú úton, Poroszló és Újlőrincfalva között.
Az autóban ketten utaztak, mindannyian sérülés nélkül ki tudtak szállni. A tiszafüredi hivatásos tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat, illetve segítettek felhelyezni a járművet az autómentőre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 06:00, kedd | Helyi
ÜNNEPI MEGEMLÉKEZÉS KARCAGON
Karcagon már a nemzeti ünnep előestéjén megkezdődtek a megemlékezések. Városunk lakossága idén is méltó módon, a hagyományokat tisztelve emlékezett meg az 1848/49-es forradalom és szabadságharc hőseiről.
2026. Március 17. 06:00, kedd | Helyi
„ÉLJENEK A BÁTRAK!”
A Györffy István Katolikus Általános Iskola felső tagozatosai a Szent István Római Katolikus Templomban idézték fel a Márciusi ifjak emlékét „Éljenek a bátrak!” című ünnepi műsorukkal.
2026. Március 17. 06:00, kedd | Helyi
„A KÖLTŐ VISSZATÉR…”
A Karcagi Nagykun Református Általános Iskola diákjai a Református Nagytemplomban idézték fel 1848 sorsfordító pillanatait.
2026. Március 17. 06:00, kedd | Helyi
ÚTFELÚJÍTÁS-MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Jelenleg városunk több pontján is útfelújítások zajlanak.
