Hírek
2025. Február 13. 09:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Vasúti sínekre borult egy autó Tiszaszentimrénél
Tetejére borult és a vasúti síneken állt meg egy személygépkocsi szerda délután Tiszaszentimre külterületén.
A baleset során a jármű egy vasúti jelzőlámpát is kiütött, illetve a gépkocsiból hűtővíz és motorolaj folyt el. A tiszafüredi hivatásos tűzoltók kerekeire állították és áramtalanították a járművet, majd felitatták a motorolajat.
Fotó: Tiszafüred HTP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 06:00, péntek | Helyi
III. BOTHARC KUPA
Harmadik alkalommal rendezte meg a Györffy suli a Botharc Kupát. A látványos, szivacsbotos küzdelmek az Eskrima harcművészet egyik versenyszámára épülnek.
2026. Február 20. 06:00, péntek | Helyi
ÉLETET MENTETTEK ÉS TÜZET OLTOTTAK A HŐS RENDŐRÖK
Tűz keletkezett egy nagykörűi családi házban. A mentés során a Tiszasülyi Rendőrőrs két körzeti megbízottja kiváló helytállásról tett tanúbizonyságot.
2026. Február 20. 06:00, péntek | Helyi
MEGTARTOTTA ÉV ELEJI KÖZGYŰLÉSÉT A KARCAGI NYUGDÍJAS BARÁTOK EGYESÜLETE
Megtartotta év eleji közgyűlését a Karcagi Nyugdíjas Barátok Egyesülete. Az eseményen az ezévi programoktervet is ismertették az egyesület tagjaival. A rendezvényen jó hangulatban töltötték el az időt a szépkorúak.
2026. Február 20. 06:00, péntek | Helyi
ELITÉLTÉK A KANNABISZ FARMEREKET
A Szolnoki Törvényszék ítéletet hirdetett annak az öt, 50 és 60 év körüli férfinak a büntetőügyében,
