Hírek
2023. Január 22. 05:01, vasárnap | Helyi
A BALESETEK VEZETŐ OKA A GYORSHAJTÁS
Egész évben rendszeresen végeznek a gyorshajtók kiszűrésére irányuló közlekedésrendészeti akciót Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei rendőrök. A balesetek vezető oka még mindig a gyorshajtás.
A balesetek megelőzése és a gyorshajtók kiszűrése érdekében rendszeresen végez sebességmérést a rendőrség.
A sebesség túllépése esetén többszörösére nő a féktávolság, a járművezetőnek sokkal kevesebb ideje marad egy veszélyhelyzetben a jó döntés meghozatalára.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy haladásuk során ne hagyják figyelmen kívül a közlekedési szabályokat, és minden esetben tartsák be az előírt sebességhatárokat. A gyorshajtás a vezető baleseti okok közé tartozik, ezért a rendőrök rendszeresen hajtanak végre ellenőrzést a sebességet túllépő gépjárművezetők forgalomból történő kiszűrésére
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 28. 06:00, csütörtök | Helyi
TRÜKKÖS CSALÓKAT FOGTAK
Egy szemfüles banki ügyintéző figyelt fel a csalásra.
2026. Május 28. 06:00, csütörtök | Helyi
CSALÁDI NAP AZ ERZSÉBET-LIGETBEN
Kulturális és szórakoztató programokkal várták a családokat Karcagon.
2026. Május 28. 06:00, csütörtök | Helyi
TAPÉTAVÁGÓVAL TÁMADT AZ IDŐS NŐRE
Nyolc év börtön a jászárokszállási szomszédháborúért – első fokon ítélték el a tapétavágóval támadó férfit. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
