Hírek
2022. December 21. 10:43, szerda | Helyi
A KARÁCSONY ÜNNEPLÉSE BÉRESNÉ PIROSKA NÉNIÉKNÉL

Béres Mihályné Piroska néni hosszú évek óta aktív és fő részese a családi alkalmaknak, amely közül kiemelkedik a karácsonyi ünnepkör.
-Számomra hatalmas öröm, hogy ilyenkor, karácsony közeledtével, együtt készülődik a családom erre a meghitt ünnepre. Mindig együtt sütünk, főzünk és körbeüljük az asztalt és úgy gyúrjuk az unokákkal az ünnepi süteményeket és főzzük a karácsonyi menüt. Közben történeteket mesélünk és jókat nevetünk a régi, már-már elfeledettnek hitt emlékeken-mondta el Piroska néni.
Szólt arról is, bízik benne, hogy még adatik néhány olyan év, amikor meghitt, családi körben ülhetik meg a világ egyik legszebb ünnepét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi
ÜGYELJÜNK AZ ELEKTROMOS HÁLÓZATRA
Ügyeljünk az elektromos hálózatra, ugyanis az épülettüzek egyik leggyakoribb kiváltó oka a nem megfelelően használt hálózat, illetve a karbantartás hiánya.
2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi
HAJDÚSZOBOSZLÓN TARTOTT GYAKORLATOT A MAGYAR VÖRÖSKERESZT
Országos vészhelyzeti gyakorlatot tartott a Magyar Vöröskereszt Hajdúszoboszlón. A százötven résztvevő között Magyarországon először tűntek fel robotkutyák.
2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi
BEDROGOZVA ÜTÖTTE EL
Egy 26 éves férfi kábító hatású anyag elfogyasztását követően, utasa haragosát ütötte el autójával Kunszentmártonban. Az ügyészség vádat emelt ellene.
2025. Szeptember 15. 10:51, hétfő | Helyi
Két autó ütközött Szászbereknél
Összeütközött két személygépkocsi vasárnap délután Szászberek és Jászladány között.