Városlista
2025. augusztus 5, kedd - Krisztina

Hírek

2022. December 16. 15:26, péntek | Helyi

A LÁTHATÓSÁG ÉRDEKÉBEN

A LÁTHATÓSÁG ÉRDEKÉBEN

A Szolnoki Rendőrkapitányság balesetmegelőzési szakemberei elkötelezettek a közlekedésbiztonság javítása mellett, mindent megtesznek, hogy minél kevesebb személyi sérüléses baleset történjen útjainkon.

A Szolnok Városi Baleset-megelőzési Bizottság a szolnoki Humán Szolgáltató Központ Nappali Centrumában, az ott ellátásban részesülő rászorulóknak osztott láthatósági mellényt, karpántot és lámpát.

Céljuk az volt, hogy a szociálisan perifériára került emberek biztonságos közlekedését a fényvisszaverő és a láthatóságot segítő eszközökkel elősegítsék.

A jótékonysági akció apropóját az adta, hogy novemberben történt egy személyi sérüléses közúti közlekedési baleset, amikor egy láthatósági mellényt nem viselő férfi a 4625-ös számú összekötő úton, lakott területen kívül, sötét ruházatban gyalogolt, majd átfutva az úttesten egy személygépkocsi elütötte.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 05. 05:00, kedd | Helyi

NAGY BAJT OKOZOTT A GONDATLANUL HASZNÁLT HŐSUGÁRZÓ

A Tiszafüredi Járási Ügyészség gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki gondatlan cselekményével saját kisfiának okozott súlyos sérülést.

2025. Augusztus 05. 05:00, kedd | Helyi

A BŰNMEGELŐZÉSBEN IS RÉSZT VESZNEK AZ ISKOLAŐRÖK

Az iskolaőrök a bűnmegelőzési rendőrökkel a szünidőben is aktívan részt vesznek a különböző vakációs programokban.

2025. Augusztus 04. 11:00, hétfő | Helyi

Hírek JNSZ vármegyéből

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 72 órában egy halálos kimenetelű valamint három személyi sérüléssel járó közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.

2025. Augusztus 04. 10:06, hétfő | Helyi