Hírek
2019. December 01. 13:02, vasárnap |
Helyi
Forrás: Kép: Karcag TV, http://www.katasztrofavedelem.hu
A tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat
Egy nőt vittek Kórházba füstmérgezés gyanújával ...
A tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat.
Tűz ütött ki egy többlakásos társasház egyik lakásában vasárnap délelőtt a karcagi Kertész József utcában. A tűzhöz a püspökladányi és a karcagi hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik egy vízsugárral oltották el a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 10:29, csütörtök | Helyi
Tíz hektár búzát emésztett fel a tűz Kengyelnél
Tűz volt szerda délután Kengyel külterületén, egy mezőgazdasági telepen. Összesen hatezer négyzetméteren égett az aljnövényzet, illetve több gumiabroncs.
2026. Június 18. 10:27, csütörtök | Helyi
Szolnoki első helyezett az Alkotói Pályázat országos fordulójában
A Katasztrófavédelem Központi Múzeumában, június 17-én tartották meg a 2026-os Alkotói Pályázat díjátadó ünnepségét.
2026. Június 18. 06:00, csütörtök | Helyi
III. EGYHÁZKÖZSÉGI CSALÁDI NAP
Közösségépítő programokkal és lelki töltekezéssel várták a családokat az Erzsébet-ligetben.
2026. Június 18. 06:00, csütörtök | Helyi
XI. KAKASFŐZŐ FESZTIVÁL
Igazi gasztronómiai fellegvárrá változott Püspökladány. Idén már tizenegyedik alkalommal rendezték meg a térség egyik legnépszerűbb rendezvényét, a Kakasfőző Fesztivált.












