Hírek
2023. Január 03. 17:43, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
AZ EGYIKET ELADTA, A MÁSIKAT ELDOBTA
A rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy kunmadarasi férfit, aki egy kerékpárt és egy lapátot lopott.
A rendőrségre lopásról érkezett a bejelentés, miszerint a bejelentő kunmadarasi házának udvaráról egy kerékpárt és egy lapátot vitt el ismeretlen 2022. december 30. és január 2. között. A helyi rendőr a bejelentést követően megjelent a helyszínen, és az adatgyűjtés során látókörébe került egy kunmadarasi lakos.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 25 éves férfit otthonából előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra és lopás vétség elkövetése miatt gyanúsítottként kihallgatták.
A terhelt elmondta, hogy a kerékpárt időközben eladta, a lapátot pedig útközben eldobta. A rendőrök a biciklit megtalálták és a tulajdonosának visszaadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 06:00, szombat | Helyi
ATLÉTIKA VERSENY
„Gyere, versenyezz, és szerezd meg az élményt!” – ezzel a jelmondattal hirdették meg az első alkalommal megrendezett Sportcentrum Kupát Karcagon.
2026. Március 28. 06:00, szombat | Helyi
ISMÉT LECSAPOTT A DELTA
A hajdúszoboszlói rendőrök egy kereskedőt és négy fogyasztót számoltattak el az akció során.
2026. Március 28. 06:00, szombat | Helyi
PROGRAMAJÁNLÓ BEREKFÜRDŐRŐL
Berekfürdő mára már nemcsak a gyógyvízéről híres, hanem népszerű rendezvényeiről is. Hosszu Andrásnál, Berekfürdő polgármesterénél járt stábunk, akivel a közelgő rendezvényekről beszélgettünk.
2026. Március 27. 06:00, péntek | Helyi
KARCAG IS CSATLAKOZOTT AZ „ÉLHETŐ TELEPÜLÉSEK A KÉK ZÓNÁK ALAPJÁN” PROGRAMHOZ
Az „Élhető települések a kék zónák alapján” címmel rendeztek konferenciát városunkban.
