Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2024. Szeptember 10. 09:04, kedd | Helyi

Az elmúlt 24 órában történt.

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 5 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 8 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján és 3 ittas járművezetővel szemben intézkedtek.

Egy személygépkocsival közlekedő martfűi lakost ellenőriztek a rendőrök szeptember 9-én délután, amikor Martfű irányából Tiszaföldvár felé közlekedett. Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőrt engedély nélkül vezetett, sőt úgy ült volán mögé, hogy korábban alkoholt fogyasztott, továbbá az autón elhelyezett rendszám Magyarországon nem regisztrált hatósági jelzés.

Az 51 éves férfit előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették. Ellene egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett, járművezetés ittas állapotban vétség és engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt indítottak eljárást.

Címkék: #karcag tv

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 11:55, csütörtök | Helyi

Saját kistestvérét bírta rá lopásra

A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetése büntette miatt emelt vádat egy 20 éves nővel szemben, aki saját 13 éves testvérét vette rá arra, hogy lopjon.

2026. Július 22. 16:20, szerda | Helyi

Szoba égett egy abádszalóki házban

A tűzoltóknak két oxigénpalackot és egy fegyverszekrényt is ki kellett menteni a tűzből.

2026. Július 20. 19:46, hétfő | Helyi

Egy háromtagú szolnoki család életét mentette meg az érzékelő

Jelzett a szén-monoxid-érzékelő vasárnap este Szolnokon, egy Kolozsvári úti társasházi lakásban.

2026. Július 20. 19:35, hétfő | Helyi

Nagy mennyiségű fahulladék égett Karcagnál

Összesen ezerkétszáz köbméter ledepózott fahulladék gyulladt ki hétfő hajnalban egy Karcag külterületén található telepen.