Hírek
2025. Január 21. 09:41, kedd | Helyi
Az elmúlt 24 órában történt
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 4 személyi sérüléssel járó közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 3 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, továbbá 1 ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Egy szolnoki lakos közlekedett személygépkocsival Pusztamonostoron január 20-án délelőtt, amikor a rendőrök ellenőrizték. Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőr úgy ült volán mögé, hogy előtte alkoholt fogyasztott. A 69 éves férfi jogosítványát a helyszínen elvették. Ellene járművezetés ittas állapotban vétség miatt rendelt el nyomozást a Jászberényi Rendőrkapitányság.
Az ittas járművezetők forgalomból való kiszűrése közös érdek. A felelőtlen sofőrök nem csak saját, de mások testi épségét és életét is tudatosan, veszélyeztetik.
…, hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 06:00, péntek | Helyi
BOKRÉTAÜNNEPSÉG SZOLNOKON
Látványos építkezés zajlik Szolnokon. Egyre több épületgerinc emelkedik a magasba az épülő laktanyán, mely a régió legmodernebb katonai bázisai közé tartozik majd.
2026. Február 27. 06:00, péntek | Helyi
ERRE NEM SZÁMÍTOTT
Több év letöltendő szabadságvesztését kezdte meg egy tiszaburai bűnelkövető.
2026. Február 27. 06:00, péntek | Helyi
NAGY SEGÍTSÉG AZ IDŐSEKNEK A PLUSZ JUTTATÁS
Az elmúlt időszakban nemcsak a rendes februári ellátás, hanem a teljes 13. havi nyugdíj is megérkezett az érintettekhez.
2026. Február 27. 06:00, péntek | Helyi
LAZA VOLT A PONYVA-VITTE A SOROMPÓT
A Szolnoki Járási Ügyészség közlekedés biztonsága ellen gondatlanságból elkövetett vétség miatt emelt vádat egy kamionsofőrrel szemben.

