Hírek
2025. Január 22. 08:36, szerda | Helyi
Az elmúlt 24 órában történt
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 1 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 2 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy személygépkocsival közlekedő mezősasi lakost ellenőriztek az egyenruhások január 21-én délelőtt, Karcagon. A rendőrök megállapították, hogy a sofőr annak ellenére ült volán mögé, hogy a Debreceni Járásbíróság eltiltotta a járművezetéstől. A férfit előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra, majd járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetése miatt gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 28. 06:00, csütörtök | Helyi
CSALÁDI NAP AZ ERZSÉBET-LIGETBEN
Kulturális és szórakoztató programokkal várták a családokat Karcagon.
2026. Május 28. 06:00, csütörtök | Helyi
TAPÉTAVÁGÓVAL TÁMADT AZ IDŐS NŐRE
Nyolc év börtön a jászárokszállási szomszédháborúért – első fokon ítélték el a tapétavágóval támadó férfit. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
2026. Május 28. 06:00, csütörtök | Helyi
CSÖKKENŐ ZÖLDSÉG-ÉS GYÜMÖLCSÁRAK
Olcsóbb lehet a bevásárlás a piacokon. A tavasz előrehaladtával és a jó idő közeledtével ugyanis egyre több hazai zöldség és gyümölcs jelenik meg a pultokon, ami az árak mérséklődését hozza magával.
