Hírek
2025. Január 13. 13:37, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Az elmúlt hét számokban
Közlekedésrendészeti adatok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyéből.
Az egyenruhások 24 ittas sofőrrel szemben kezdeményeztek eljárást, valamint 9 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A forgalom-ellenőrzők 383 gépkocsit mértek be, melyek túllépték a megengedett sebességet, továbbá 238 kerékpárost is ellenőriztek, akiknél 44 esetben állapítottak meg valamilyen szabálysértést. Forgalomirányító fényjelző készülék előtti megállási kötelezettség megszegése miatt 4 esetben jártak el a rendőrök.
A rendőrök kiemelt figyelmet fordítanak a főbb baleseti okokra, úgy, mint az elsőbbségi szabályok, a sebességtúllépés, kanyarodási szabályok, valamint a követési távolság betartására.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy a biztonsági övet bekötve, a figyelmet az úttestre és annak környezetére összpontosítva, a sebességhatárokat, az elsőbbségi szabályokat, valamint a KRESZ szabályait betartva közlekedjenek! Vezetés előtt ne fogyasszanak alkoholt, bódult állapotban ne vezessenek, hiszen az ilyen felelőtlen magatartással nem csak saját, hanem a közlekedés más résztvevőjének testi épségét is veszélyeztetik!
… hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 08:37, csütörtök | Helyi
BOSSZÚBÓL AKARTA ELÜTNI HARAGOSAIT FEGYVERNEKEN
2021 augusztusa, Fegyvernek. Egy csendes este, amely pillanatok alatt vált rémálommá. A vádirat szerint a vádlottat alig fél órával korábban bántalmazta egy ismerőse.
2026. Május 07. 08:36, csütörtök | Helyi
ORSZÁGOS SZAKMAI FÓRUM TAGJA LETT A SPORTCENTRUM
A karcagi sportélet új mérföldkőhöz érkezett. A város vezetése és a sportcentrum szakmai stábja kiemelt célként kezeli a létesítmény folyamatos modernizálását, amit most a szakmai szövetség is visszaigazolt.
2026. Május 07. 08:33, csütörtök | Helyi
E-MAIL REGÉNY ÉS IDŐUTAZÁS
Rendhagyó formátummal és izgalmas jövőbeli tervekkel tért vissza olvasóihoz Vízkeleti Erzsébet.
2026. Május 06. 06:00, szerda | Helyi
HÁRMAN TÁMADTAK A FÉRFIRE
A Szolnoki Járási Ügyészség csoportosan elkövetett rablás bűntette és más bűncselekmény miatt indítványozta egy tiszabői testvérpár és fiatalkorú társuk letartóztatását,
