Hírek
2024. Október 05. 07:00, szombat |
Helyi
Forrás: karcag tv
BALESET KISÚJSZÁLLÁSNÁL
Egy törökszentmiklósi lakos személygépkocsival közlekedett Kisújszállás külterületén október 2-án délután,
amikor az „Állj! Elsőbbségadás kötelező” jelzőtábla ellenére, megállás nélkül ráhajtott a 4. számú főútra, ahol összeütközött egy Budapest irányából Debrecen felé haladó járműszerelvénnyel. A baleset következtében a személygépkocsit vezető 82 éves férfi – az elsődleges orvosi vélemény szerint – súlyos sérülést szenvedett, őt mentőhelikopter szállította kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 06:00, péntek | Helyi
„KINCSÜNK A VÍZ” ALKOTÓPÁLYÁZAT
A Víz Világnapjához kapcsolódva rendezték meg a „Kincsünk a víz” elnevezésű alkotópályázat eredményhirdetését Berekfürdőn.
2026. Április 03. 06:00, péntek | Helyi
TOVÁBB SZÉPÜL A TOMAJMONOSTORAI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Az elmúlt időszakban több iskolafejlesztésről is beszámolhatott televíziónk.
2026. Április 03. 06:00, péntek | Helyi
TAVASZKÖSZÖNTŐ GÁLA
A Dalma Dance Club helyi tagozata városunk egyik legrégebbi művészeti csoportja. A jó idő beköszöntével a tagok a Déryné Művelődési Központban egy Tavaszköszöntő gálaműsorral készültek a közönségnek.
2026. Április 03. 06:00, péntek | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DROGDÍLER KERÜLT LETARTÓZTATÁSBA
A Jászberényi Járási Ügyészség kábítószer kereskedelem bűntette miatt indítványozta egy 50 éves férfi letartóztatását.

