Hírek
2023. November 27. 05:00, hétfő | Helyi
BETÖRT A DOHÁNYBOLTBA
Nyitvatartási időn kívül ment be mindenhová a jászladányi férfi, nem fizetett az elvitt áruért, illetve a szolgáltatás sem érdekelte, csak a váltópénz. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
Egy jászladányi dohánybolti betörésről érkezett bejelentés a rendőrségre.
A sértett elmondta, hogy az éjszaka folyamán ismeretlen befeszítette a bolt ajtaját, bement az üzletbe, ahol több italt elfogyasztott, majd további 5 üveg szeszes italt magával vitt.
A rendőrök a kamerafelvételek alapján azonosították a feltételezett elkövetőt, akiről megállapították, hogy több bűncselekménnyel is összefüggésbe hozható.
A 24 éves helyi lakost előállították, és kihallgatták.
A megalapozott gyanú szerint a jászladányi férfi a dohánybolti betörést követően pár órával egy helyi zöldségesbe is bement, majd elvitte a boltban talált váltópénzt.
Az azt megelőző éjszaka pedig a település autómosójában a porszívónál kialakított pénzkazettát feszítette ki, és a benne talált 5000 forintot magával vitte. Alig négy óra elteltével, a férfi újra megjelent a mosónál, és egy másik pénzkazettából 50 ezer forintot zsákmányolt.
A nyomozók a férfit őrizetbe vették és gyorsított eljárásban kezdeményezik a bíróság elé állítását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 06:10, kedd | Helyi
A KERÍTÉSÜKET IS ELLOPTÁK-SEGÍTSÉGET KÉR A CSALÁD
2026. Július 14. 06:00, kedd | Helyi
HAMAROSAN VÉGET ÉR A SÁRGABARACK SZEZON
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
A TÖRÖLKÖZŐ NEM VÉDI MEG AZ ÉRTÉKEKET
A nyári kikapcsolódás a bűnelkövetők számára is kedvező alkalmat teremthet, hiszen a felügyelet nélkül hagyott értéktárgyak könnyű célpontot jelenthetnek.
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
TÁBOROKKAL INDULT A NYÁRI VAKÁCIÓ A “REFIBEN”
Megkezdődött a nyári szünet a Karcagi Református Oktatási Központ Általános Iskolájában. A vakáció azonban nemcsak a pihenésről szól, hiszen az intézmény idén is számos tábort és programot kínál a diákoknak.
