Hírek
2016. Szeptember 13. 19:55, kedd |
Helyi
Forrás: Katszatrófavédelem
Biomassza ömlött az útra! Fotókkal
a szállító jármű egy parkolóban állt,
A csúszós, nyálkás anyag belepte az útfelületet is, a szállító jármű egy parkolóban állt, vezetőjének nem lett baja. A főút érintett szakaszát lezárták a helyszínre riasztott tiszafüredi tűzoltók, akik vizet is biztosítottak a szennyeződés eltávolításához. A szállítmányozó cég mentesítő járművébe fejtették át az anyagot, a közútkezelő elvégezte a szükséges egyéb, mentesítő munkálatokat.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 06:00, kedd | Helyi
ORSZÁGOS NYUGDÍJAS MŰVÉSZETI FESZTIVÁL
A Karcagi Napsugár Klub szervezésében idén is megrendezték az immár tizenegyedik Országos Nyugdíjas Művészeti Fesztivált.
2026. Május 12. 06:00, kedd | Helyi
ÚTFELÚJÍTÁSOK KARCAGON-PROJEKTZÁRÓ
A TOP PLUSZ program keretében lezajlott belterületi útfelújítások projektzáró rendezvényének adott otthont a Városháza.
2026. Május 12. 06:00, kedd | Helyi
HAMIS TERMÉKEKET ÁRULT
A Szolnoki Járási Ügyészség üzletszerűen elkövetett iparjogvédelmi jogok megsértésének bűntette miatt emelt vádat egy nő ellen, aki a boltjában nem eredeti termékeket árult.
2026. Május 12. 06:00, kedd | Helyi
PUSZTÁN BBQ ÉS GASZTROFESZTIVÁL
Grill illat lengte be a karcagi Sámándob környékét a Pusztán BBQ és Gasztrofesztiválon. A kapunyitás után nem sokkal a hagyományos parasztreggeli mellett már a lassú tűzön sült marhaszegyek és oldalasok is készültek.





