Hírek
2021. December 15. 16:33, szerda | Helyi
ELAKADT A MENTŐ

Sártenger nyelt el egy mentőautót a Cibakháza felé vezető úton.
Súlyos beteghez hívták ki a mentőket Cibakházára, ám a jármű a sáros dűlőúton elakadt.
A Tiszaföldvári Önkormányzati Tűzoltóság a helyszínre kiérve azonnal jelezte a megyei ügyelete felé, hogy hosszabb időt vesz igénybe a mentőautó műszaki mentése, ezért azonnal indítsanak egy másik egységet a betegért .
A lánglovagok kézi szerszámokkal ásták ki a mentőautót, majd kivontatták azt. Mint írták: a nem mindennapi feladat körülbelül egy órát vett igénybe. Ez idő alatt a másik mentőegység a beteget ellátta, és kórházba szállította.
Forrás: Szóljon.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.