Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2020. Március 29. 20:17, vasárnap | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

Elfogták a rendőrök, több is volt a rovásán

Elfogták a rendőrök, több is volt a rovásán

A karcagi nyomozók őrizetbe vették a kunmadarasi férfit.

A Karcagi Rendőrkapitányságon lopás bűntett, valamint több rendbeli lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás egy kunmadarasi férfi ellen.

A 28 éves férfi 2020. március 25. 20 óra és március 26. 9 óra között két kunmadarasi ingatlan udvarára bement, majd az alsóépületekből több baromfit ellopott. A rendőrök adatgyűjtést követően rövid időn belül azonosították a kunmadarasi lakost, aki nem ismeretlen számukra, hiszen több vagyon elleni bűncselekmény elkövetése miatt folyik ellene eljárás.

A férfit gyanúsítotti kihallgatását követően őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásának indítványozását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

UDVARBÓL MINTAGAZDASÁG

Egy karcagi udvar, ahol a bolti zöldségek helyett a természet diktálja a menüt. Harmincöt év munka után országos díjat ért az a konyhakert, amely a hőség és a szárazság ellenére is bőséges termést ad a családnak.

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

TERMÉSZETVÉDELEMRE NEVEL AZ ŐZHÍVÓ TÁBOR

Több mint tízéves múltra tekint vissza a Karcagi Nagykun Vadásztársaság által szervezett Őzhívó Tábor, amely a helyi és a régiós utánpótlás-nevelés egyik bázisává vált.

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

TETŐKET BONTVA JUTOTT BE A BETÖRŐ A HÁZAKBA

Megkeserítette a jászkisériek mindennapjait egy helyi tolvaj. A tetőket bontva jutott be a betörő a házakba.

2026. Június 13. 05:00, szombat | Helyi

ARANYÉKSZEREKRE UTAZTAK A CSALÓK

Magukat a NAV munkatársának kiadó ismeretlenek károsítottak meg két szolnoki nőt, és arany ékszereket vittek el az ingatlanból. Az egyik ál-navost, valódi rendőrök fogták el.