Városlista
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2025. Július 22. 06:00, kedd | Helyi
Forrás: karcag tv

FELELŐTLEN SOFŐR

FELELŐTLEN SOFŐR

Veszélyt jelentett másokra és saját magára is az a felelőtlen újszászi autós, aki jogosítvány nélkül, ittasan okozott balesetet. A rendőrök őrizetbe vették, a bíróság letartóztatta.

Az adatok alapján az újszászi lakost a Szolnoki Törvényszék 2022 januárjában jogerősen, véglegesen eltiltotta a járművezetéstől.

A 33 éves férfi ennek ellenére többször is volán mögé ült.

Az elmúlt fél évben több büntetőeljárás indult ellene, ráadásul egyszer számos közlekedési szabályt megszegve balesetet okozott. Ekkor azonban az is kiderült, hogy alkoholt fogyasztott a vezetés megkezdése előtt.

A közlekedésrendészek járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűntett, valamint járművezetés ittas állapotban vétség gyanúja miatt vették őrizetbe és kezdeményezték letartóztatását.

A bíróság szerint sem jelent visszatartó erőt a jogsértő számára, hogy korábban többször elítélték ittas vezetés miatt és véglegesen eltiltották a vezetéstől, így letartóztatták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 06:00, csütörtök | Helyi

MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA KARCAGON

Különleges hangulat költözött múlt szombaton a karcagi Györffy István Nagykun Múzeumba.

2026. Június 25. 06:00, csütörtök | Helyi

SZÍNJÁTSZÁSSAL GAZDAGODOTT A PROGRAMSOROZAT

Színházi előadással is színesedett a Szent Pál Marista Általános Iskolában rendezett programsorozat.

2026. Június 25. 06:00, csütörtök | Helyi

ELBALLAGTAK A KISKULCSOSI TAGISKOLA VÉGZŐSEI

Megható és emlékezetes pillanatokkal búcsúztak általános iskolás éveiktől a végzős diákok a 2026-os ballagási ünnepségen.

2026. Június 25. 06:00, csütörtök | Helyi

DUGÓKULCCSAL TÁMADT-AZ ÁLDOZAT MAJDNEM BELEHALT A SÉRÜLÉSEIBE

Félméteres dugókulccsal vert fejen egy férfit egy visszaeső bűnöző Szolnokon. A brutális utcai támadás után az áldozat eszméletlenül esett össze, az életét csak a gyors és szakszerű orvosi ellátás mentette meg.