2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek

2021. Február 26. 07:18, péntek | Helyi

Feszült és indulatos volt a mérkőzés

A tavaly novemberből elhalasztott mérkőzést a szolnoki tiszaligeti műfüves pályán játszották le. A táblázat második helyén álló csapat ellen, csípős hideg időben került sor.

A tavaly novemberből elhalasztott mérkőzést a szolnoki tiszaligeti műfüves pályán játszották le. A táblázat második helyén álló csapat ellen, csípős hideg időben a következő játékosok vették fel a küzdelmet: Belényesi – Kovács R., Lázók, Katona, Ballók B., Oros, Nagy E., Szentmiklósi, Domokos A., Tóth R., Kelemen.
Cserék: Kapitár, Kovács L.
Edző: Orosz István
A mérkőzés rövid krónikája:
A mérkőzés elején a tiszaföldvári együttes több szögletrúgással is próbálkozott, a karcagiak veszélyes ellenakciókat indítottak a kapu ellen.
19. perc: Szentmiklósi kapta a labdát a 16-oson belül, lövése azonban a kapu fölé szállt.
20. perc: Kovács 22 m-es lövése elsuhant a bal alsó sarok mellett.
25. perc: Medvegy elfutott a bal oldalon, 10 m-ről leadott lövése, Belényesi kezét érintve, a bal alsó sarokban kötött ki (1-0).
27. perc: Szőke az alapvonal közeléből kapura lőtt, Belényesi a bal alsó sarok előtt megfogta a labdát.
32. perc: Tóth R. 25 m-ről küldött bombája a jobb oldali hálóban kötött ki.
36. perc: Kriska átadását Ábel a karcagi védőket megelőzve a kapu közepébe vágta (2-0).
61. perc: egy jobb oldali beívelést a védők elvétettek és Balla közelről a kapu közepébe lőtt. (3-0).
65. perc: Ábel ívelése a felső kapufán csattant.
70. perc: Kovács R. gyors karcagi támadást vezetett, majd a jobb oldalon felfutó Kapitárt indította, aki a jobb sarokba talált (3-1).
72. perc: Újabb veszélyes karcagi akció során, a kapu elé belőtt labdát, még a gólvonal előtt sikerült szögletre rúgniuk a védőknek.
76. perc: Egy veszélyes kontra támadás során Kapitár a védőket megelőzve a jobb sarokba lőtt (3-2).
Orosz István értékelése a mérkőzés után:
- Ha jól sáfárkodtunk volna a helyzetekkel, akkor győzhettünk volna. Tájékoztatta televíziónkat Bosnyák Imre sporttudósító.