Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2021. Július 20. 17:06, kedd | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

A megye rendőrei az elmúlt napon hat ittas járművezetővel szemben intézkedtek és egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.

Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. július 19-én 14 óra 30 perckor Kunszentmárton belterületén, amikor egy utcában több alkalommal lehajtott mindkét irányba az útpadkára, lehaladt a gyalogjárdára, majd egy ingatlan kapujának ütközött. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján - a személygépkocsi vezetője 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A helyszínen megállapítást nyert, hogy a járművet vezető 30 éves férfi vezetői engedéllyel nem rendelkezik, a vele szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi

A TÖRÖLKÖZŐ NEM VÉDI MEG AZ ÉRTÉKEKET

A nyári kikapcsolódás a bűnelkövetők számára is kedvező alkalmat teremthet, hiszen a felügyelet nélkül hagyott értéktárgyak könnyű célpontot jelenthetnek.

2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi

TÁBOROKKAL INDULT A NYÁRI VAKÁCIÓ A “REFIBEN”

Megkezdődött a nyári szünet a Karcagi Református Oktatási Központ Általános Iskolájában. A vakáció azonban nemcsak a pihenésről szól, hiszen az intézmény idén is számos tábort és programot kínál a diákoknak.

2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi

NYÁRI TÁBOROK A „GYÖRFFYBEN”

Megkezdődött a nyári szünet, de a Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvodában a vakáció sem telik eseménytelenül.

2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi

KUTYAPARADICSOM TISZAFÜREDEN

A nyári hőség nemcsak az embereket, hanem a négylábú kedvenceket is megviseli. Egyre többen választják a tiszafüredi kutyás strandot, ahol a gazdik és kutyáik együtt hűsölhetnek a Tisza-tó vizében.