Városlista
2026. május 29, péntek - Magdolna

Hírek

2021. December 24. 14:20, péntek | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

Az elmúlt napon a megye rendőrei két ittas járművezetővel szemben intézkedtek.

Egy tiszaderzsi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. december 23-án 20 óra 40 perc körül a 3216 számú úton Abádszalók felé. Haladása nem az út vonalvezetésének megfelelően közlekedett, a gépkocsival lehaladt a menetiránya szerinti jobb oldali útpadkára, ahol egy autóbejárónak ütközött, majd többször megpördölt a tengelye körül és a bal oldalára borulva került nyugalmi állapotba.

A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján – a személygépkocsi vezetője nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért vezetői engedélye a helyszínen elvételre került.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 29. 06:00, péntek | Helyi

TRAKTOROS ÜGYESSÉGI VERSENY

Traktoros ügyességi versenyt rendeztek Karcagon, az Erzsébet-ligetben. A Déryné Művelődési Központ programján a térség gépkezelői mérhették össze a tudásukat.

2026. Május 29. 06:00, péntek | Helyi

ÉLETHŰ TÍZEZRESEKET REKLÁMOZOTT EGY ABONYI FÉRFI

Nyíltan reklámozott hamis tízezer forintos bankjegyeket egy 23 éves abonyi férfi.

2026. Május 29. 06:00, péntek | Helyi

POKOLLÁ TETTE VOLT FELESÉGE ÉLETÉT

A Jászberényi Járási Ügyészség garázdaság vétsége és más bűncselekmények miatt indítványozta egy jászapáti férfi távoltartásának elrendelését, aki volt házastársát hónapokon keresztül zaklatta, szidalmazta, több alkalommal b

2026. Május 29. 06:00, péntek | Helyi

HALÁLOS LAKÓHÁZTŰZ JÁSZKISÉREN

Életét vesztette egy egyedül élő idős férfi, miután tűz ütött ki otthonában. Bár a lángok maguktól kialudtak, a kiérkező segítség már nem tudta megmenteni az áldozatot.