Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2022. Január 19. 15:45, szerda | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.

Az elmúlt napon a megye rendőrei két ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá négy személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy személygépkocsival közlekedő helyi lakost ellenőriztek a rendőr járőrök Szolnok belterületén 2022. január 18-án 1 óra 40 perc körül. Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőr vezetői engedéllyel nem rendelkezik, sőt a vele szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. A rendőrök előállították a 41 éves jogsértőt a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.

A rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség továbbá engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt folytat eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi

LETARTÓZTATVA A JÁSZAPÁTI DÍLER

Letartóztatva a jászapáti kábítószer-kereskedő. A férfi a terhelő vallomások ellenére tagadja, hogy dílerkedésre adta a fejét.

2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi

GYÖRFFY BÁL

Déryné Művelődési Központban rendezték meg a hagyományos Györffy bált.

2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi

„SZÉPÍTSÜK EGYÜTT A KÖZNEVELÉST!” -VIRÁGÜLTETÉS A KISKULCSOSIBAN

Vidámsággal és dolgos kezekkel telt meg a Karcagi Kováts Mihály Általános Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolájának udvara.

2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi

JELENTŐS MENNYISÉGŰ KÁBÍTÓSZERREL KERESKEDETT-ELKAPTÁK

Jelentős mennyiségű kábítószerrel kereskedett a törökszentmiklósi díler, most bilincs kattant a csuklóján.