Városlista
2025. július 15, kedd - Henrik

Hírek

2022. Január 26. 14:20, szerda | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.

Az elmúlt napon a megye rendőrei egy ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.

Egy kengyeli lakos közlekedett személygépkocsival Törökszentmiklós belterületén 2022. január 25-én 13 óra 20 perc körül. A sofőr haladása során a Herman Ottó útról a Kölcsey Ferenc útra kívánt kanyarodni, azonban járművével az úttestről ismeretlen okból letért és egy fának csapódott. A baleset következtében személyi sérülés nem történt, azonban az autóban anyagi kár keletkezett.


Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 15. 11:36, kedd | Helyi

Búza és tarló égett Kisújszállásnál

Egy meghibásodott kombájn miatt gyulladt ki egy búzatábla hétfő délután Kisújszállás külterületén.

2025. Július 15. 06:00, kedd | Helyi

VIHARKÁROK KARCAGON

Városunkban is lecsapott a vihar. Fák dőltek ki, ágak törtek le, amelyek ingatlanokban és autókban is okoztak jelentős károkat. Egyes utcákban villanyvezetékek szakadtak le, áramkimaradásokat okozva.

2025. Július 15. 06:00, kedd | Helyi

TOMBOLT A VIHAR HAJDÚSZOBOSZLÓN

Folytatjuk a pusztító viharról szóló beszámolónkat. Hajdúszoboszló, a fürdőváros nincs messze Karcagtól.

2025. Július 15. 06:00, kedd | Helyi

LETÉPTE A SZÉL A TEMPLOMTORONY TETEJÉT SÁPON

Hajdú-Bihar Vármegyében egy másik település is pórul járt a tomboló viharban. Sápon ugyanis letépte a templom tetejét a heves szélvihar.