Hírek
2022. Augusztus 03. 08:57, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 3, személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei 4 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 3 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy békéscsabai sofőr közlekedett személygépkocsival Rákóczifalva belterületén 2022. augusztus 2-án a délutáni órákban. A gépkocsivezető a részére kihelyezett elsőbbségadás kötelező jelzőtábla figyelmeztetése ellenére behaladt a Rákóczi Ferenc útra és gépkocsija elejével nekiütközött a védett úton érkező jármű jobb oldalának, ami lehaladt az úttestről. A baleset következtében a vétlen autós – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 06:10, csütörtök | Helyi
TAGADJA BŰNÖSSÉGÉT A SZOLNOKI KETTŐS EMBERÖLÉS GYANÚSÍTOTTJA
2026. Július 16. 06:05, csütörtök | Helyi
BÁCSKOSSUTHFALVAIAK LÁTOGATÁSA KARCAGON
2026. Július 16. 06:00, csütörtök | Helyi
RENDHAGYÓ ZENEI UTAZÁS KARCAGON
A karcagi ”Nyáresti Kincsek” programsorozat legutóbbi állomásán a zene szerelmesei igazi csemegében részesültek.
2026. Július 15. 06:13, szerda | Helyi
VERSEKKEL, DALLAMOKKAL, SZÉKELYKÁPOSZTÁVAL ÉRKEZTEK A SZÉKELYKERESZTÚRIAK
Karcag adott otthont annak a diáktalálkozónak, amelyre a székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnázium tizenöt tanulója is ellátogatott.
