Hírek
2022. Augusztus 07. 08:44, vasárnap |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt. Az elmúlt napon a megye rendőrei négy személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
A Törökszentmiklósi Rendőrkapitányság eljárást indított járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 60 éves helyi lakos ellen. A férfi 2022. augusztus 6-án, az esti órákban elektromos kerékpárral gépi üzemmódban közlekedett Törökszentmiklós belterületén, amikor a rendőrjárőr intézkedés alá vonta. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a férfit előállították a Rendőrkapitányságra.
Ismételten felhívjuk a figyelmet, hogy az elektromos kerékpárral, gépi üzemmódban közlekedőkre is érvényes a zéró tolerancia, azaz a vezetés megkezdése előtt szeszes ital fogyasztása tilos! Amennyiben mégis italozásra kerül sor, ne üljenek vissza a kerékpárra, hanem azt tolva menjenek haza, és ezzel nemcsak önmagukra, hanem a többi közlekedőre is figyelemmel lesznek!
...hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 09:14, hétfő | Helyi
SZÍVEN LŐTTE A SZOMSZÉD KUTYÁJÁT
Beváltotta korábbi fenyegetését az a cibakházi lakos, aki június elsején egy légpuskával, közvetlen közelről lőtte meg a szomszédjából átszökött kistestű kutyát.
2026. Június 22. 09:13, hétfő | Helyi
KORÁBBAN KEZDŐDÖTT A TISZAVIRÁGZÁS
A megszokottnál korábban kezdődött a Tisza egyik leglátványosabb és legkülönlegesebb természeti jelensége, a tiszavirágzás, a kedvező időjárásnak köszönhetően.
2026. Június 22. 09:13, hétfő | Helyi
NEM ISMERTE BE A TETTÉT
Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt állt bíróság elé egy 36 éves, büntetett előéletű férfi Szolnokon.
2026. Június 22. 09:11, hétfő | Helyi
ELBALLAGTAK A „REFISEK”
Ünnepi istentisztelet keretében búcsúztak el iskolájuktól a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ Általános Iskola Tagintézményének végzős diákjai a Református Nagytemplomban.
