Hírek
2023. Február 08. 12:31, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 2 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 2 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy abonyi lakos személygépkocsival közlekedett Szolnokon, a Tószegi úton 2023. február 7-én a kora reggeli órákban. A sofőr balra nagy ívben kívánt a Piroskai útra kanyarodni, azonban manővere során nem biztosított elsőbbséget a védett úton érkező jármű vezetőjének és összeütköztek. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – a vétlen jármű sofőrje nyolc napon belül gyógyuló, míg a biztonsági övet nem használó utasa nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közlekedők figyelmét, hogy a biztonsági öv életet menthet! Kérjük, hívják fel ismerőseik, hozzátartozóik figyelmét a használatára! Ne feledjék! Csak egy mozdulat a biztonságosabb közlekedésért!
…, hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 09:36, péntek | Helyi
Kocsmából a fogdába
A Karcagi Ügyészség minősített rablás bűntette miatt indítványozta egy kunsági férfi letartóztatását, aki egy 74 éves férfitől, a ruháját elszakítva szerezte meg a pénzét, hogy abból a közeli kocsmában italozzon.
2025. Augusztus 15. 05:00, péntek | Helyi
KIRÁNDULÁS KENDERESRE
Horthy Miklós szülővárosába utazott egy karcagi küldöttség. Amelynek tagjai a település összes nevezetességét megnézték- és látnivalóból Kenderesen is akad bőven.
2025. Augusztus 15. 05:00, péntek | Helyi
REKORDGYORSASÁGGAL BUKTAK LE A TYÚKTOLVAJOK
Rekordgyorsasággal buktak le Tiszavárkonyban a tyúktolvajok. A Szolnoki Járási Ügyészség lopás vétsége miatt emelt vádat egy 60 éves férfival és egy 52 éves nővel szemben.
2025. Augusztus 15. 05:00, péntek | Helyi
NYÁRI FELÚJÍTÁSOK A REFIBEN
Az előkészületeken nem fog múlni az eredményes tanév. A Karcagi Nagykun Református Általános Iskola valamennyi tagintézménye átesett a nyári felújításokon- korszerűsítéseken.