Hírek
2023. Április 28. 12:56, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 2 ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Egy karcagi lakos személygépkocsival közlekedett Kunhegyesen, a Tiszaszentimrei úton 2023. április 27-én a délutáni órákban. A sofőr haladása során lassított és balra kanyarodott, amely során nem észlelte, hogy járműve előzését már megkezdte egy vele azonos irányba közlekedő gépkocsi vezetője, ezért összeütköztek. A baleset következtében személyi sérülés nem történt, azonban a járművekben anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 06:00, csütörtök | Helyi
KÉTSZÁZ KUTYÁRÓL GONDOSKODNAK A HŐSÉGBEN-NAGY SZÜKSÉG LENNE ÖNKÉNTESEKRE
Nemcsak az embereket, hanem az állatokat is megviseli a tartós hőség.
2026. Július 09. 06:00, csütörtök | Helyi
JÁTÉK TÖLTÖTTE MEG A NYÁRESTÉT
Folytatódott Karcagon a „Nyáresti Kincsek – 16 este, 16 élmény!” programsorozat.
2026. Július 09. 06:00, csütörtök | Helyi
TÖBB MINT 124 MILLIÓT SIKKASZTOTT EL ÉS KÖLTÖTT SZERENCSEJÁTÉKRA
A Szolnoki Járási Ügyészség különösen nagy értékre, üzletszerűen elkövetett sikkasztás bűntette miatt emelt vádat egy tiszakécskei férfival szemben.
2026. Július 09. 06:00, csütörtök | Helyi
KIVÁLÓ EREDMÉNYEKKEL ZÁRTAK A KISKULCSOSI ISKOLÁSOK
Hazai és országos sikereknek örülhettek a mögöttünk hagyott tanévben a karcagi Kiskulcsosi Általános Iskola diákjai.
