Hírek
2023. Október 25. 16:26, szerda | Helyi
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt napon hét személyt fogtak el, ebből négyet bűncselekmény elkövetésén értek tetten, három ellen elfogatóparancs volt érvényben. Az egyenruhások két ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök, melyek könnyű sérüléssel végződtek.
Egy abonyi lakos közlekedett személygépkocsival Szolnok belterületén 2023. október 24-én reggel, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a sofőrt a Szolnoki Járásbíróság eltiltotta a vezetéstől. A 40 éves férfit előállították és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség miatt gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 06:10, szombat | Helyi
TILOS JELZÉS ELLENÉRE HAJTOTT A VASÚTI ÁTJÁRÓBA
2025. December 06. 06:00, szombat | Helyi
KARCAGI FEJLESZTÉSEK
Továbbra is sok felújítás zajlik a városban. Ezek állásáról a helyszínen tájékozódott Szepesi Tibor polgármester F. Kovács Sándor országgyűlési képviselővel.
2025. December 05. 06:06, péntek | Helyi
KÓRHÁZI BETEGEKET KÁROSÍTOTTAK MEG
2025. December 05. 06:02, péntek | Helyi
ELINDULT A NYILAS MISI PAKK ADOMÁNYGYŰJTŐ KAMPÁNY
A Szeretetdoboz adományozási program mellett idén is elindult a Nyilas Misi Pakk program is. A Magyar Református Szeretetszolgálat által életre hívott programban, általában cipősdobozos akció formájában gyűjtenek ajándékokat rászoruló g

