Hírek
2024. Január 04. 17:52, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt nap 2 személyt értek tetten bűncselekmény elkövetésén, 16 személyt állítottak elő, akik közül kettő ellen elfogató parancs volt érvényben, továbbá 1 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Jászkiséren 2024. január 3-án kora délután, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a sofőrt a Szolnoki Járásbíróság eltiltotta a vezetéstől. A 33 éves férfit járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Január 05. 13:12, hétfő | Helyi
Téli időjárás: fokozott óvatosságra intjük a közlekedőket
Az előrejelzések szerint a héten igazi téli időjárás várható: hideg, havazás, helyenként ónos eső nehezítheti a közlekedést.
2026. Január 05. 08:39, hétfő | Helyi
Hírek JNSZ vármegyéből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 5 nap nem jutott a rendőrség tudomására személyi sérüléssel járó közlekedési baleset.
2025. December 30. 14:31, kedd | Helyi
Vitarendezés pisztollyal és baseballütővel
Négy karcagi testvér nézeteltérést akart rendezni, azonban ennek nem a megfelelő formáját választották: baseballütőkkel és gumilövedékes fegyverrel rontottak a másik családra.
