Hírek
2024. Január 23. 08:58, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt napon tíz körözött személyt fogtak, és négy ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Kisújszálláson 2024. január 22-én kora este, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a sofőrt korábban eltiltották a vezetéstől, ezért a 37 éves férfit előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra, és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség miatt gyanúsítottként kihallgatták.
Ittas vezetésért kell felelnie annak a 83 éves férfinek, akit Törökszentmiklóson ellenőriztek a rendőrök hétfő délután. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért a gépkocsivezetőt előállították további mintavételre, és vezetői engedélyét elvették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 09:00, vasárnap | Helyi
Orbán Viktor: az önkény immár nem fenyegetés, hanem valóság
2026. Július 18. 06:14, szombat | Helyi
JÁTÉKOSAN TANULNAK ÚSZNI A KARCAGI GYEREKEK
2026. Július 18. 06:06, szombat | Helyi
ORSZÁGOS GOMBFOCI BAJNOKSÁGNAK AD OTTHONT KARCAG
2026. Július 18. 06:00, szombat | Helyi
HUNGÁRIA-LÁZ KARCAGON
Karcagon felcsendültek a magyar rock and roll legikonikusabb dallamai, és bebizonyosodott, hogy a Hungária slágerei még mindig képesek megmozgatni a tömegeket.
