Hírek
2023. Augusztus 03. 05:01, csütörtök | Helyi
KÁNIKULA HAJDÚSZOBOSZLÓN
Kánikula ellen Hajdúszoboszló a megoldás.
Kánikulai napon akár 21 ezren is felkeresik Európa legnagyobb fürdőkomplexumát.
A fürdőszolgáltatásokat eddig csaknem egymillió vendég vette idénybe az idén, ami 1,8 százalékos növekedés a múlt évhez képest, míg a gyógyászati részlegükben 466 ezer gyógykezelést végeztek, 8 százalékkal többet, mint egy évvel korábban - jelezte a szakember.
Beszámolt arról is, hogy az elmúlt évek felmérései szerint egyre többen érkeznek hozzájuk térségünkből is
Népszerű a strandon már korábban átadott 5 gyerekmedence, az aquaparkban pedig további 4 medence.
A város a jövőben is jelentős szerepet akar játszani a magyar turizmus és a magyar egészségturizmus fejlesztésében, ezért is ad otthont a hajdúszoboszlói strand szeptemberben a polgármesterek idei találkozójának.
A rendezvényen - amelyen átadják Az év polgármestere, Az év alpolgármestere és Az év jegyzője díjakat -, a településvezetők konferencián cserélnek véleményt a turizmus fejlesztési lehetőségeiről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 06:10, szombat | Helyi
TILOS JELZÉS ELLENÉRE HAJTOTT A VASÚTI ÁTJÁRÓBA
2025. December 06. 06:00, szombat | Helyi
KARCAGI FEJLESZTÉSEK
Továbbra is sok felújítás zajlik a városban. Ezek állásáról a helyszínen tájékozódott Szepesi Tibor polgármester F. Kovács Sándor országgyűlési képviselővel.
2025. December 05. 06:06, péntek | Helyi
KÓRHÁZI BETEGEKET KÁROSÍTOTTAK MEG
2025. December 05. 06:02, péntek | Helyi
ELINDULT A NYILAS MISI PAKK ADOMÁNYGYŰJTŐ KAMPÁNY
A Szeretetdoboz adományozási program mellett idén is elindult a Nyilas Misi Pakk program is. A Magyar Református Szeretetszolgálat által életre hívott programban, általában cipősdobozos akció formájában gyűjtenek ajándékokat rászoruló g
