Hírek
2023. Június 27. 19:15, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
KENUSOKAT MENTETTEK
A vízi rendőrök egy vízbe borult nőt és férfit mentettek ki a Tisza-tóból.
A Tisza-tó poroszlói medencéjében nem kis aggodalmat okozott a hétvégén a viharos szél két kenusnak. Egy nőt és egy férfit borított a vízbe az erős szélmozgás 2023. június 24-én 20 óra körül. A bajba jutottak telefonon értesíteni tudták a rendőrséget, azonban a helyzetükről pontos adatot nem tudtak megadni.
A vízi rendőrök azonnal megkezdték a vízbe borult páros keresését, akiket hamarosan meg is találtak mentőmellényben, a nyílt vízen sodródva, ahogy a kenuba kapaszkodtak. A rendőrök kimentették és a partra szállították a nőt és a férfit, a kenut bevontatták a vízről, majd biztonságba helyezték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 06:00, kedd | Helyi
MOTORSZENTELÉS SZOLNOKON
Megszentelt motorokkal és közös felvonulással köszöntötték a tavaszt a kétkerekűek szerelmesei Szolnokon.
2026. Május 19. 06:00, kedd | Helyi
BAJBA JUTOTT MOPSZOT MENTETTEK
Egy hajdúszoboszlói ház melléképületében tűz ütött ki. Senki nem volt otthon, csak egy hatéves mopsz, Pille. Hogy mi történt ezután, most következik.
2026. Május 19. 06:00, kedd | Helyi
RENDSZERESEN BÁNTALMAZTA A CSALÁDTAGJAIT
A Kunszentmártoni Járási Ügyészség kapcsolati erőszak bűntette miatt indítványozta egy tiszaföldvári férfi letartóztatását.
2026. Május 16. 05:58, szombat | Helyi
SZAKMAI KONFERENCIA A TEHETSÉGEKÉRT
A jövő tehetségeinek korai felismerése és gondozása került a középpontba. A Madarász Imre Egyesített Óvoda nagyszabású szakmai konferenciát rendezett, amelyen a térség pedagógusai és szakemberei vettek részt.
